Andrea MEA

 

Andrea Mea vysílá do hudebního světa další signál o svých kvalitách!

Zpěvačka Andrea Mea, vlastním jménem Ing. Andrea Knapová.

Pochlubit se může rozsahem tři a půl oktávy. Narodila se před 28 lety 24. srpna 1987 v Praze, ve znamení Panny. Andrea debutuje písní „Náhradní“, jejíž hudbu složili Marcus Tran a David Deyl, který napsal anglický text, český text vytvořil Ondřej Ládek alias Xindl X. Andrea rozhodnutá prorazit nejen doma, ale i v zahraničí. Vystudovala ekonomii, teď se věnuje zpěvu u profesorky Hany Peckové.

Skladba „Náhradní“ se nahrávala v DH studiu pod taktovkou producenta Marcuse Trana. Na Vyžlovce vzniklo už více než 170 alb a právě na „Náhradní““ si pochutnají i hudební fajnšmekři: „Píseň má 80 stop a na kvalitě je to určitě znát.“ dodává Marcus Tran.

Talentovaná zpěvačka Andrea Mea se sametově zabarveným hlasem prvním singlem a klipem zdaleka neusíná na vavřínech a intenzivně pracuje na dalších novinkách.

 

Andrea Mea přilákala natáčením prvního klipu“Náhradní“ i profesionální hasiče!

Ti vyjížděli k ohlášenému požáru na vyvýšeném parkingu na Černém Mostě. Důvodem bylo bujaré driftování posílené speciální mlhou, které vyplašilo místní a tak zalarmovali tísňovou linku. To není zdaleka jediný příběh, který Andrea Mea může ke své prvotině „Náhradní“ říct: „ Měli jsme samozřejmě povolení k natáčení a nedošlo k žádnému nebezpečí, abychom ale dosáhli co nejlepších záběrů, byla mlha vidět široko daleko, kdo se na videoklip podívá, pochopí.“ Říká osmadvacetiletá talentovaná zpěvačka Andrea Mea.

Andrea byla během natáčení k písni od osvědčeného tria David Deyl ,Marcus Tran a Xindl X v té nejlepší péči a o vizuální stránku se postaral Zdeněk Fencl a Petra Kociánová. Režisér Michal Kunes Kováč, který má na svém kontě desítky hudebních klipů předních českých i zahraničních interpretů, se svým dvacetičlenným týmem natáčel tři dny na více než sedmi lokacích. Vybíral místa od luxusních domů až po ruiny nad Prahou s nenahraditelným výhledem. „ Tak jak to v životě bývá, jednou jsi dole, jednou nahoře, emoce má ale člověk vždy, podobně jako nový klip Náhradní.“ dodává k novince Andrea Mea, vedle které si v klipu zahrál model Daniel Vojtěch.

 

Videoklip „Náhradní“ naleznete zde:

 

 

Navštivte Andreu Meu také na sociálních sítích:

https://www.facebook.com/andreameaofficial

https://instagram.com/andrea_mea/

 

 

 

Neváhejte nás kontaktovat

ROMAN HÁDL
Tel: +420 608 979 798 
Email: info@romanhadl.cz